LATVIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA, LATVIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTA, LATVIJAS DRIFTA KAUSA UN BALTIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTA 1.POSMS, RAGANAS KATLS

LATVIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA, LATVIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTA, LATVIJAS DRIFTA KAUSA UN BALTIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTA 1.POSMS, RAGANAS KATLS
  • in

 

Baltijas PRO drifteri sezonu atklās bīstamajā Raganas katlā

Triobet Latvijas drifta sezona šogad iesāksies ar vērienīgām starptautiskām sacensībām – 7. maijā Biķernieku trasē tiks atklātas Triobet Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO drifta čempionātu sezonas. Savukārt 8. maijā pirmo reizi šosezon spēkiem mērosies kuplās Triobet Latvijas drifta kausa Street un ProAm klases, un arī viņi šoreiz to darīs Raganas katlā.

Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka sacensības tiks aizvadītas Biķernieku moto trases kalniņos jeb tā sauktajā “Raganas katlā”, kuru pagājušogad ļoti iemīļoja drifteri. Šī Biķernieku trases daļa izceļas ar pamatīgām reljefa maiņām, nepārskatāmiem līkumiem un mazām drošības zonām, padarot to par neaizmirstamu piedzīvojumu gan braucējiem, gan skatītājiem. Zinot Baltijas PRO pilotu līmeni, šīs sacensības noteikti paliks atmiņā ar iespaidīgu sniegumu.

Organizatori uzsver, ka no trases malās esošajiem kalniņiem būšot iespējams pārredzēt teju visu trasi. Jāatzīmē, ka 8. maijā notiekošais Latvijas drifta kauss tiks aizvadīts arī Raganas katlā, piedāvājot Street un ProAm klasēm pierādīt sevi trasē, kuru paši tik ļoti ir vēlējušies braukt.

Šogad lielus pārsteigumus sagādās PRO klase, jau labi pazīstami drifta braucēji un komandas no PROam klases ir pārgājuši uz PRO klasi, uz doto momentu plānojās, ka šogad Latvijas drifta čempionāta PRO klasi pārstāves vismaz 20 braucēji.

Īpaši jāuzsver tas, ka gan 7. maijā, gan 8. maijā būs atvērtie dalībnieku parki, kas nozīmē, ka skatītāji bez papildus samaksas varēs tuvumā aplūkot jaudīgos drifta automobiļus, kā arī tikties ar saviem drifta elkiem. 7.-8. maijā dalībnieku parkā bezmaksas darbosies bērnu atpūtas laukumiņš pateicoties Skrīveru saldumiem un ar 1188 uzziņu dienesta atbalstu būs bezmaksas piepūšamā atrakcija bērniem.

Tā kā 7. maija Triobet Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO driftu čempionāta atklāšana un 8. maija triobet Latvijas drifta kausa sezonas atklāšana būs divi dažādi pasākumi, uz katru būs pieejamas arī atsevišķas biļetes. Uz Baltijas PRO klašu sezonas atklāšanu 7. maijā biļešu cena iepriekš pārdošanā ir 10 eiro, savukārt uz 8. maijā notiekošo Triobet Latvijas drifta kausu biļešu cena iepriekš pārdošanā būs 8 eiro, bērniem iepriekšpārdošanā uz katru dienu 3 EUR.

7-8 maijs shema

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss”

Pirmā diena 07.05.2016

Otrā diena 08.05.2016

Informējam, ka , ja iegādāsieties biļetes Kongresu nams, Dailes teātris, Stockmann, Latvijas pasti visi, Elkor, KSuns, Cirks tad papildus maksa par biļeti nav jāmaksā. 
Iegādājoties biļetes Atsevišķās tirdzniecības vietās tiek piemērota pakalpojuma maksa:Sky&More, Prisma Plaza, Prisma Domina, Prisma Imanta, Prisma Sporta, Prisma Deglava, 
t/c SPICE (informācijas centrā), SPICE HOME (informācijas centrā), DUS Statoil,Narvesen tirdzniecības vietās - 1,50 € tai skaitā PVN katram pirkumam. 
Biļešu iegāde internetā arī papildus maksa 1,50 EURTāpēc aicinām visus izmantot biļešu iegādes vietas, 
kur nav jāmaksā papildus vēl 1,50 EUR par biļešu izdrukāšanu, vai biļetes iegādāties uz vietas sacensību dienā.

 

Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdzi :
facebook twitter draugiem instagram driftlatvia

 

Logotipi copy